עזרה
שאלה:
איך מתבצע הרישום לאתר?
תשובה:

סדר הליך הרישום לאתר הוא: הגעה לעמוד בחירת מסלול, ע”י לחיצה על “הרשמה”, בעמוד זה יש לבחור באחד משני המסלולים, ע”י סימון הכיתות המבוקשות – מסלול 1 או הזנת מספר המבחנים הרצוי – מסלול 2, לאחר מכן ממלאים את הפרטים המבוקשים, מאשרים קריאת תקנון ולוחצים על “השלמת רכישה”, פעולה זו תעביר לעמוד התשלום.

שאלה:
איך מתבצע הרישום לאתר? המשך
תשובה:

מזינים פרטי רישום שם פרטי ושם משפחה בעברית או באנגלית, הזנת כתובת דוא”ל, מספר טלפון ויצירת סיסמא (יש לחזור על אותה הסיסמא  בשני השדות המופיעים), קריאת התקנון ולאחר מכן לסמן את אישור        קריאת התקנון, לאחר מכן יש ללחוץ על “השלמת רכישה” ועוברים לעמוד האחרון – מזינים פרטי תשלום ולוחצים על “בצע תשלום”.

שאלה:
מה יהיה סטטוס המנוי השנתי בשנת הלימודים הבאה?
תשובה:

כל מנוי שנתי לכיתה מסויימת יהפוך בראשון לאוגוסט למנוי של הכיתה העוקבת, ללא תלות במועד הרכישה. למשל: מנוי שנתי שנרכש לכיתה ד’, בראשון לאוגוסט יהפוך למנוי לכיתה ה’.

שאלה:
האם יש המלצה לגבי עבודה עם דפדפן מסוים באתר?
תשובה:

הדפדפן המועדף לעבודה באתר הוא כרום של גוגל, אך ניתן להשתמש גם ב- Microsoft Edge , ספארי של Apple  וגם בחלק מגירסאות האקספלורר של מיקרוסופט (גירסא 11 – לא מומלצת).

שאלה:
איך מדפיסים מבחן?
תשובה:

בתחתית מסך המבחן קיים כפתור צהוב גדול שעליו כתוב “להדפסה”. יש ללחוץ על הכפתור ולאחר מכן יפתח חלון חדש שבו יש ללחוץ על כפתור הדפס / print.

תודה על הדירוג, דירגת:
מדרגים: 8  ממוצע: 4.8
בהצלחה - אתר המבחנים של ישראל

אתר בהצלחה הוקם בכדי לעזור לילדינו להצליח בלימודים ובבחינות המתקיימות בבתי הספר של מערכת החינוך בישראל וזאת ע”י אימון ותרגול של פתירת מבחנים באופן עצמאי כשלב מכין למבחנים בבתי הספר.