כדאי לדעת ש...

צוות אתר בהצלחה מאחל לכם, שנת לימודים טובה ופוריה!

האתר מכיל מבחנים במקצועות השונים לפי כיתה, כל מבחן כולל גם את הפתרונות למבחן. כל המבחנים נכתבו ע”י מורים מנוסים ועל-פי תכניות הלימוד של משרד החינוך לבתי הספר.

השימוש באתר בהצלחה מומלץ כחלק ממערך הלימוד הרציף של התלמידים ולא רק כהכנה לפני מבחנים. תרגול של פתירת מבחנים באופן עצמאי וקבוע יקנה לתלמידים את היתרונות המובהקים הבאים:

1. מיקוד התלמידים בחומר הנלמד בעת התמודדותם עם שאלוני הבחינות.

 

2. התעמקות בחומר הנלמד מזוויות שונות בעת מעבר על שאלוני מבחן שונים.

 

3. זיהוי נקודות חוזק וחולשה בהבנת החומר הנלמד אצל התלמידים בעת מעבר על פתרונות המבחנים, ועל ידי כך להבין, מהם החומרים שעל התלמיד/ה לחזור ולשפר את ההבנה בהם.

 

4. הפחתה ניכרת מהלחצים והמתחים הנפשיים בהם שרויים התלמידים במהלך שנת הלימודים כולה ובתקופות המבחנים בפרט, עקב חשיפתם החוזרת ונשנית בהתנסות פתירת מבחנים, בבתיהם – סביבה נוחה ונטולת לחץ.

 

5. מעבר על מבחנים כחלק מהכנה למבחן בבית הספר, ישפר את הצלחת התלמידים בבחינות ויתרום משמעותית לחיזוק ביטחונם האישי.

 

המלצתנו היא, לא לחכות למבחנים בבתי הספר בכדי לפתור בחינות מהאתר, אלא לעבור על הבחינות, באופן רציף, לאחר כל נושא לימוד שסיימו ללמד בכיתה.

 

יש לשים לב כי המבחנים באנגלית נכתבו עבור ספרי לימוד מסוימים, אך התכנים שמופיעים בהם מתאימים לשנתון הנלמד ולכן גם אם התלמידים לא לומדים מספרים אלו מומלץ מאד לפתור לפחות בחינה אחת בשבוע על מנת להעשיר את אוצר המילים ולשפר את רמת הקריאה והדקדוק.

 

שיהיה לכולנו בהצלחה
צוות אתר בהצלחה

תודה על הדירוג, דירגת:
מדרגים: 18  ממוצע: 4.3
בהצלחה - אתר המבחנים של ישראל

אתר בהצלחה הוקם בכדי לעזור לילדינו להצליח בלימודים ובבחינות המתקיימות בבתי הספר של מערכת החינוך בישראל וזאת ע”י אימון ותרגול של פתירת מבחנים באופן עצמאי כשלב מכין למבחנים בבתי הספר.